Technologia

Ikona domu modułowego

Budynki modułowe są w pełni funkcjonalne. Wyposażone w niezbędne instalacje, posiadają izolację termiczną, stolarkę okienną i drzwiową i w zasadzie nieograniczone możliwości rozbudowy.

Ikona zegarka

Dzięki gotowym prefabrykatom znacząco obniża się cena budowy oraz czas wykonania. Budynek modułowy powstaje w czasie średnio o połowę krótszym w stosunku do budowy tradycyjnej.

Piktogram domu pasywnego

Domy powstające na bazie naszych modułów są projektowane z myślą o możliwie dużej energooszczędności. Rekuperacja, fotowoltaika, szyby o niskich współczynnikach przenikania ciepła i maksymalna redukcja mostków termicznych.

Budownictwo modułowe to nowe możliwości. Dzięki powtarzalności produkcji podzespołów można znacząco obniżyć koszty budowy i zyskać pewność efektu końcowego, której często brakuje w rozwiązaniach klasycznych, z natury często bardzo indywidualnych. Ta stosunkowo nowa technologia otworzyła wachlarz nowych możliwości. Łatwo wdrożyć technologie związane z energooszczędnością. Budynki pasywne w tej wersji są praktycznie zawsze obecną opcją. Oczywiście stopień pasywności jest proporcjonalny do zainwestowanych w materiały środków. Dzięki możliwości przygotowania komponentów w hali uzyskuje się znacznie większą dokładność i powtarzalność elementów składowych. Podstawą wznoszenia naszych mieszkań jest prefabrykat betonowy. W naszym przypadku jest to moduł żelbetowy wykonany zgodnie z PKN PN-B-03002:2007 w technologii prefabrykacja betonu. Wzór wykonania modułu zgłoszony do UP Rzeczpospolitej Polskiej.

Budynek wielorodzinny

ENERGOOSZCZĘDNIE

tanio

NOWOCZEŚNIE

szybko

Wiemy, że decyzja o budowie nawet małego domu to złożona sprawa i pewnie sporo pytań chodzi Ci po głowie.
Mamy już trochę doświadczenia, więc pewnie będziemy mogli pomóc.
Śmiało zadzwoń i zapytaj lub napisz do nas.